12. תביעות ביטוחיות

מהן תביעות ביטוחיות?

בעקבות תאונה, שבר, מחלה או פציעה אנו יכולים להיות זכאים לפיצוי רב מחברת הביטוח, ישנם ביטוחים רבים כגון תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, פיצוי עקב תאונה, פיצוי בגין מצב סיעודי, פיצוי בגין ימי אשפוז, פיצוי עקב שברים, פוליסת מחלות קשות וכיו"ב.

במידה ונפגעת, ניתן בהחלט לקבל פיצוי מחברת הביטוח, במקביל לקבלת פיצוי מהמוסד לביטוח לאומי.

במידה ונפלת ברחוב, בקניון, באולם אירועים או סתם בחדר מדרגות ונחבלת עקב מפגע, מאד חשוב לצלם ולתעד את המפגע על מנת לבחון לפי התיעוד האם אכן מדובר במפגע שעומד בדרישות החוק והפסיקה.

חשוב מאוד לאחר כל פגיעה, נפילה, פציעה או מחלה לא להמתין ולפנות לעו"ד בסמוך לפגיעה על מנת לבדוק ולבחון את המקרה.

הי, אני עורך דין נדב קימל

אני מתמחה בנזיקין ובייצוג לקוחות במימוש זכויות רפואיות על כל הרבדים, מתן ייעוץ משפטי, ליווי לועדות רפואיות, בתי משפט והליכים משפטיים.

למשרדי ניסיון עשיר בתחומים השונים של מימוש זכויות רפואיות ואנו מסייעים למצות את מלוא הזכויות של לקוחותינו בצורה המקצועית והמקיפה ביותר מול הביטוח הלאומי ו/או חברות הביטוח הפרטיות.

משרדי מלווה על ידי צוות בכיר של רופאים מומחים ורואי חשבון, המסייעים  בכל תביעה להגיע למיצוי מלא של הזכויות בלי להשמיט אף פרט.

מרגע שבחרתם בי, אנחנו יוצאים למסע משותף בו אני מתאם ציפיות מולכם באופן מלא, מלווה ונוכח לאורך כל הדרך. כשאתם איתי, אתם לא מטורטרים, אני מסיר מכם את ההתעסקות בבירוקרטיה המורכבת מול הגופים השונים.

מה יקרה אחרי שתשאירו פרטים?

1. אערוך איתכם שיחת יעוץ ללא תשלום

2. אקיים פגישה לבחינת החומר הרפואי
3. אפנה למוסדות הרלוונטיים ואלווה אתכם באופן מלא לכל אורך תהליך התביעה
4. אגיש את התביעה לגורמים המשפטיים והמקצועיים
5. אקבל את ההחלטה מהמוסדות, ואבחן הגשת ערעור למיצוי הזכויות
6. תקבלו את דמי הפיצוי