9. תאונות דרכים

מה חשוב לדעת על תביעות בתאונות דרכים

בתאונות דרכים כאשר אנחנו ישובים ברכב שלנו, אנחנו תובעים את חברת הביטוח שלנו, לעומת זאת, אם היתה תאונת דרכים ופגע בנו גורם שלישי, נתבע את פוליסת הביטוח של הפוגע.

טיפ- מיד לאחר תאונת דרכים, חשובים לקבל את פרטי הרכב הפוגע, פרטי הנהג, להתפנות לבדיקה רפואית ולהתלונן על כל הבעיות הרפואיות שנגרמו לאחר תאונת הדרכים. ישנם מקרים שבהם מייד לאחר התאונה לא מרגישים את הכאב או המגבלה, אך הם מופיעים מספר ימים לאחר מכן.

חשוב לציין שיש תאונות עבודה שהן גם תאונות דרכים. בתאונות אלו חשוב לעבוד עם עורך דין כבר בפניה לביטוח לאומי, היות ויש משמעות לאחוזי הביטוח שיקבעו בביטוח הלאומי לתביעת ההמשך מול חברות הביטוח.

היתרון של קבלת זכאות עם עורך דין

  • לעורך דין נדב קימל יש נסיון של למעלה מ-13 שנים בתחום הנזיקין וזכויות רפואיות, מאות רבות של לקוחות לוו על ידו והיד עוד נטויה.

  • היכרות עם תביעות נזקי גוף אל מול ביטוח לאומי והשילוב בין השניים מסייעת ללקוח להגביר את הסיכוי לקבלת פיצוי כספי רחב ככל הניתן.

  • עורך דין מלווה אותך לועדות רפואיות ומסייע לך להתמודד בהצלחה עם שאלות מקצועיות וטרמינולוגיה לא מובנית לך

  • עורך הדין מסייע בבניית התיק ובהבנתו לעומק על כל מכלול השיקולים השונים שיש לקחת בחשבון בליווי אנשי מקצוע בצורה איכותית ומקיפה שתאפשר למצות את הזכויות הרפואיות וכתוצאה מכך את היקף הפיצוי.

  • חשוב מאוד לא להיות פזיז וחסר סבלנות בתביעות מסוג זה, היות ואין לנו בעיית זמן [ התיישנות בתאונות דרכים הינה שבע שנים ואף יותר], חשוב לסיים את כל הטיפולים הפיזיוטרפים, כירופרקט וכיו''ב ורק אז נבדוק מול מומחים רפואיים בתחומים הרלוונטיים לגבי אחוזי נכות שנותרו ונחליט איך הכי נכון להתקדם בתביעה.  

  • אחת הסיבות שלא לפנות לבד בתביעות אלו לחברות הביטוח היא שאין לנפגע באמת ניסיון או ידע אמיתי מהם זכויותיו, הוא אינו מכיר פס''ד בנושא, החלטות והלכות שניתנו וכל הצעה שיקבל תראה לו הצלחה מסחררת, אך חשוב לדעת, במידה וקבלת את הצעת חברת הביטוח, לא תתאפשר לך בעתיד להגיש החמרת מצב וכן לא תתאפשר לך הזדמנות ריאלית להתלונן על הצעה נמוכה שקבלת בעתיד.

  • תביעות של תאונות דרכים, שכר הטרחה קבוע בחוק הפלת"ד (פיצויים לנפגעי תאונות דרכים) ועומד על 8% / 11% / 13% פלוס מע"מ.

הי, אני עורך דין נדב קימל

אני מתמחה בנזיקין ובייצוג לקוחות במימוש זכויות רפואיות על כל הרבדים, מתן ייעוץ משפטי, ליווי לועדות רפואיות, בתי משפט והליכים משפטיים.

למשרדי ניסיון עשיר בתחומים השונים של מימוש זכויות רפואיות ואנו מסייעים למצות את מלוא הזכויות של לקוחותינו בצורה המקצועית והמקיפה ביותר מול הביטוח הלאומי ו/או חברות הביטוח הפרטיות.

משרדי מלווה על ידי צוות בכיר של רופאים מומחים ורואי חשבון, המסייעים  בכל תביעה להגיע למיצוי מלא של הזכויות בלי להשמיט אף פרט.

מרגע שבחרתם בי, אנחנו יוצאים למסע משותף בו אני מתאם ציפיות מולכם באופן מלא, מלווה ונוכח לאורך כל הדרך. כשאתם איתי, אתם לא מטורטרים, אני מסיר מכם את ההתעסקות בבירוקרטיה המורכבת מול הגופים השונים.

1. אערוך איתכם שיחת יעוץ ללא תשלום

2. אקיים פגישה לבחינת החומר הרפואי
3. אפנה למוסדות הרלוונטיים ואלווה אתכם באופן מלא לכל אורך תהליך התביעה
4. אגיש את התביעה לגורמים המשפטיים והמקצועיים
5. אקבל את ההחלטה מהמוסדות, ואבחן הגשת ערעור למיצוי הזכויות
6. תקבלו את דמי הפיצוי

מה יקרה אחרי שתשאירו פרטים